حامیان علمی و معنوی

جهان استکبار با اتحاد جهان اسلام نمی تواند خدشه ای به مسلمانان وارد کند

6 شهریور 1395

به گزارش واحد خبری نخستین کنگره بین المللی علوم سیاسی ایران سخنگوی شورای نگهبان با تاکید بر این که مقاومت در سوریه مقاومت با استکبار و هم پیمانان آن است ، گفت: جهان استکبار با اتحاد جهان اسلام نمی تواند خدشه ای به مسلمانان وارد کند.

کدخدایی:جهان استکبار با اتحاد جهان اسلام نمی تواند خدشه ای به مسلمانان وارد کند

 عباسعلی کدخدایی روز شنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه عکس به «نام زیتون» که روایتی از فتح شهرهای نُبل و الزهرا توسط نیروهای مقاومت در سوریه است در جمع خبرنگاران افزود: مقاومت در همه عرصه ها با ارزش بوده و در این نمایشگاه گوشه کوچکی از مقاومت و تلاش مجاهدان در جبهه مقاومت سوریه به تصویر کشیده شده است که کار بسیار ارززشمندی است.

وی نتیجه مقاومت را پیروزی دانست و تصریح کرد: همه کشورهای اسلامی و همه آنهایی که مخالف ظلم و ستم هستند بصورت یکپارچه در سوریه گردهم آمده اند و با استکبار و اضداد آنها در منطقه، مبارزه و مقاومت می کنند که باید پیروزی های آنان را به مردم این کشور و رهبر معظم انقلاب اسلامی تبریک گفت.

وی درباره وظیفه هنرمندان برای گسترش فرهنگ مقامت نیز اظهار داشت: در هر صحنه ای که خوشحال کننده و تاسف بار است گسترش و انتشار خبر لازم و ضروری است و در حوزه هنر هم همانگونه که یک خبرنگار خبرها را منتشر می کند یک هنرمند هم می تواند با اثر هنری خود پیام مقاومت و پیروزی ها را به ملت و مردم منتقل کند.

عضو حقوقدان شورای نگهبان ادامه داد: با برگزاری نمایشگاه ها و با تصویربرداری بسیار ساده می توانیم پیام بسیار مهم مقاومت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

یه گزارش  واحد خبری نخستین کنگره بین المللی علوم سیاسی ایران دو شهر کوچک نبل و الزهراء در ریف شمالی حلب و شمال غربی این استان واقع شده اند که 70 هزار نفر شیعه در آن سکونت دارند این دو شهر ها در محاصره نیروهای تروریستی بودند.منبع/ایرنا

 به اطلاع میرساند اهداف نخستین کنکره بین المللی جامع علوم سیاسی ایران شناسایی چالش های موجود در زمینه تحقیقات و پژوهش در این عرصه,همگام­سازی اندیشه­های سیاسی با آموزه­های اسلامی,کشف توانمندی های پژوهشگران و محققان جوان در این عرصه میباشد. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام و ارسال مقالات  لینک های مربوطه را کلیک نمایید.

برچسب ها: دومین همایش بین المللی علوم سیاسی ایران، همایش ، همایش بین المللی ، معرفی همایش ، گواهی ، گواهی نامه ، کارشناسی ارشد ، دکترا،PHD، مقاله ، پوستر ، مجلات برتر ، فراخوان مقاله ، پایان نامه، جزوه های ارشد ، کنکور ارشد ، گواهی نامه کنگره ، گواهی نامه کنفرانس ، گواهی نامه همایش ، چاپ مقالات، چاپ مقالات ISI و ISC دریافت مقاله ، اکسپت مقاله ، اکسپت مقالات ، نمایه شدن مقاله ، نمایه شدن مقالات ، ارسال گوهی نامه ، دریافت گواهی پیش از موعد ، هیات علمی ، نگارش مقاله، راهنمای نگارش مقاله ، فراخوان مقاله ، ثبت نام ، تدوین مقاله، گواهی پذیرش مقاله ، گواه پذیرش مقالات ، اساتید 


656
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
سامانه ثبت نام

تماس با ما

02136621319

02133699094

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مرکز همایش